| Aldutssss31 a întrebat:

Zilele trecute am facut o analiza pentru secretie.Eu inițial am mers la medic doar pentru o ecografie dar doctorul m-a luat pe nepregătite cu analiza aia si cu câteva ore înainte am facut sex, fără ejaculare in vagin.De spălat m-am spălat doar la exterior.Este vreo problema? Mi-a fost rusine sa-i zic ca nu pot să-l fac din cauza asta.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Din câte știu, nu se iau analize de acest tip după ce ai făcut sex, indiferent cât de bine te-ai spălat pe urmă.
E foarte posibil ca rezultatul să nu fie concludent.