| JohnFKen a întrebat:

Zilele trecute am iesit cu un grup mai mare de amici printre care se regasea o veche prietena din liceu.Am aflat mai apoi din diferite surse ca ma place si ma gandeam ca ar trebui sa-i dau un mesaj.In concluzie cum incep o conversatie cu o fata cunoscuta care stiu sigur ca este interesata de mine?

2 răspunsuri:
| PanaDeIdei69 a răspuns:

Spui orice.
Gasesti tu o conversatie pe acolo.

| LordCris a răspuns:

Pai ai putea incepe prin a o intreba ce mai face, sa-i zici ca ati fost prieteni in liceu
(incearca sa lasi impresia ca vrei doar sa afli ce mai face )