| -TattO- a întrebat:

Ziua buna voua!

Am fost zilele trecute pe la tara la bunici. Acolo a venit o femeie cu nepoata ei( e mai mare ca mine cu vreo 2 ani, e la facultate) prin zona aia. Femeile au inceput sa vorbeasca intre ele si eu faceam pe acolo nu stiu ce treaba. Fata aia se tot uita la mine. da nu vorbea. Apoi a incepu sa vorbeasca la telef cu un baiat, dar parca tot ma urmarea cu ochii. Mai tarziu am intrat eu cu ea in vorba(o mai vazusem mai mereu prin zona) Am mai vorbit, dar ea mai tot vorbea la telefon. I-am cerut numarul de telef pana la urma si a plecat si ea acasa. Am mai continuat sa vorbim prin mesaje, si pana la urma a zis ca baiatu ala nu e prietenul ei ci ca e din alt judet, la distanta mare, a venit de vreo 4 ori la ea dar ca i-a zis aluia sa nu.si puna sperante ca e distanta. Zicea ca ala o iubeste mult. Si ca sunt doar amici.

Am mai vorbit... am plcat de acolo de la bunici zilele trecute si am mai vb prin mesaje. Zicea ca posibil sa vina prin oras, si ca daca ies si eu.

Inca nu i-am zis un raspuns. Voi ce ziceti?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ce ai de pierdut pana la urma? Nu iti fa mari sperante pentru a nu fi mai apoi dezamagit.Si in plus, nu e politicos sa refuzi o fata cand te invita in orashee hee

| Floreenofficial a răspuns:

Da, incearca-ti sansa! smug
niciodata nu stii cand iti surade sansa si poate iese ceva serios din toata treaba asta... happy
succes! happy

| BubuLina999 a răspuns:

Iesi cu ea in oras. merita sa incerci, incercarea moarte n-are.chiar daca e mai mare ca tine asa nu e un impediment. si plus de asata daca nu veti fi impreuna macar veti ramane prieteni. asa ca da. i sms ca vei iesi si tu in oras, cine stie poate o sa va distrati de minune.

| blue-star a răspuns:

Tot ce pot sa spun e: profita de ocazie!
Cred ca te place, avand in vedere modul in care te privea... Te-a cam prins in mrejele ei, nubatting eyelashes?
Ei, nu-i nimic. Daca si tie iti place de ea, atunci profita de ocazie si intalneste-o din nou.
Bafta!

| monique a răspuns:

Diferenta de varsta nu e asa de mare. Daca stii sa te porti matur si frumos ai sanse garantate la o prietenie, sau poate chiar mai mult, dar aia vedeti voi dupa ce va mai cunoasteti putin. Daca baiatul o iubea asa cum zice ar fi luptat pentru ea.

| BellaRagazza007 a răspuns:

Normal, de ce sa nu incerci?

| lollitha a răspuns:

Iesi cu ea in oras...

:d

| ioana_1247 a răspuns:

Iesi cu ea.

nu ai ninic de pierdut...cine stie poate iese ceva...baftatonguetonguetonguetonguetongue