| Mony a întrebat:

Zodia leu este compatibila cu zodia taur?

Răspuns Câştigător
| Adriana_1102 a răspuns:

"Leu si Taur. În doua cuvinte? Conflicte conflicte. Adica prea multe conflicte de personalitate.

Taurul trebuie sa faca totul ca el. Este încapatânat ca un taur si mai este si semn fix, ca si tine, nu? Ha, pai se încapatâneaza si el, ce credeai? Cheltuiesti prea mult pe chestii prea luxoase? Taurul nu e dintre cei care tac si înghit. Iar tie, toate ca toate, dar criticile chiar ca nu-ti plac. Ai o idee nemaipomenita si vrei sa faci ceva îndraznet? Lasa ca vine Taurul si asa-ti taie aripile, de nu te vezi, cu prudenta lui. Ca sa nu mai spunem ca refuza constant sa-ti recunoasca adevarata valoare, sa te admire asa cum trebuie sa o faca orice muritor de rând (vorbim de regele Leu, nu? e normal sa stralucesti oriunde te-ai duce!), si are nevoie el însusi de prea mult devotament, pe care tu nu-l poti da unei persoane asa de nerecunoscatoare. De ajuns ca sa întelegi de ce nu merge? "
Nu trebuie' sa te iei dupa chestiile de compatibilitate oh go on. Dupa mine sunt niste porcarii. de ex. eu sunt pesti si am fost mult timp cu un baiat din zodia leu. Si ne intelegeam super bine. Si din punct de vedere zodiacal, la fel, ca nu ne potrivim deloc. Conteaza persoana nu zodia.
Take care! :*

6 răspunsuri:
| Gigiku a răspuns:

Leii mananca taurii. Deci e evidentbatting eyelashes

| andreii2 a răspuns:

E compatibila cu oricare alta zodie.Nu cred in prostiile aste

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ci taurul cu capricornul se intelege de minune

| Alle_1389 a răspuns:

Leu si Taur. În doua cuvinte? Conflicte conflicte. Adica prea multe conflicte de personalitate.

Taurul trebuie sa faca totul ca el. Este încapatânat ca un taur si mai este si semn fix, ca si tine, nu? Ha, pai se încapatâneaza si el, ce credeai? Cheltuiesti prea mult pe chestii prea luxoase? Taurul nu e dintre cei care tac si înghit. Iar tie, toate ca toate, dar criticile chiar ca nu-ti plac. Ai o idee nemaipomenita si vrei sa faci ceva îndraznet? Lasa ca vine Taurul si asa-ti taie aripile, de nu te vezi, cu prudenta lui. Ca sa nu mai spunem ca refuza constant sa-ti recunoasca adevarata valoare, sa te admire asa cum trebuie sa o faca orice muritor de rând (vorbim de regele Leu, nu? e normal sa stralucesti oriunde te-ai duce!), si are nevoie el însusi de prea mult devotament, pe care tu nu-l poti da unei persoane asa de nerecunoscatoare. De ajuns ca sa întelegi de ce nu merge?

Fundita?