| Euu_1701 a întrebat:

Zooflili sunt cei care merg la gradina zoo? ca am auzit la stiri si nu stiu ce inseamna. dau funda.

7 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Zoofilii sunt acele persoane care manifesta o atractie exagerata pentru animale (unii sustinand raporturi sexuale cu acestea).

| unione a răspuns:

Sunt sigur ca nu ai auzit despre ei la stiri... ei sunt in Romania taranii ce fac amor cu vaci,capre, oi, gaini...

| 4l3x a răspuns:

Zoofil parca era ala care fte animalelaughinglaughing eu asa auzisem laughing

| Nyghtshadow a răspuns:

Zoofili sunt cei care fac sex cu animalele. Gandeste-te la un taran care face sex cu o gaina sau un cioban care ia o oaie la ****. You get the picture...

| LVLevel a răspuns:

Zoofilii sunt cei care sunt bolnavi mintal si fac sex cu animale.

| Eu_7717 a răspuns:

Zoofilii sunt niste oameni perversi care vor sa intretina relatii sexuale cu diferite animale pentru ca ii excita.stiu ca e de necrezut...da exista si oameni asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni distrusi mintal laughing