| AvalohAlyn a întrebat:

A citit cineva cartea Carnetelul motivational(scapa de frica si depresie)de Alex Ureche de la Mmotivation? Cum este? Merita sa-l cumperi? V-au ajutat principiile si continutul?

1 răspuns:
| StevenMetalhead a răspuns:

Exista mii de cărți despre dezvoltare personală. Ideea nu constă în motivație, ci în disciplină, motivația azi este mâine nu-i. Eu mai bine ți-aș propune să citești Calea luptătorulio pașnic de Dan Millman și Puterea Prezentului de Eckhart Tolle. Astea-s chiar utile, decât vreo carte de motivație.