| Denisa123456789130969 a întrebat:

A citit cineva cartea : 'Cartea fara nume' de Anonymous? Am auzit ca cine o citeste moare rolling on the floor) (si imi este frica sa o citesc)Dar pare foarte interesanta.

3 răspunsuri:
| Comrad543 a răspuns:

Nu am citit acesta carte, dar suna interesant.
Deși nu am citit-o Iti pot garanta ca nu vei muri deoarece nu am auzit cazuri în care cineva sa moara după ce a citit vreo carte. Mai ales una redactată și vândută de edituri. rolling on the floor

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si tu crezi prostia asta? N-am auzit de cartea respectiva pana acum dar te asigur ca nu mori din cauza citirii unei carti, indiferent ce carte ai citi.

| TronHD a răspuns:

O poti citi in liniste si pace dar nu se poate omite faptul ca a fost pus un blestem pe ea de cineva de exemplu *vrajitoarele* care cica iti pot garanta anumite chestii dar chiar daca tu nu crezi in ele, ele chiar sunt imprejmuite de diavoli odata ce umbli cu lucruri satanice