| Dennysse12 a întrebat:

A citit cineva cartea "Doamnei profesoare cu dragoste" sau "Toata fericirea din lume" de Helen Exley? Nu stiti un site de pe care le pot citi online....sau macar niste pasaje, sa imi dau seama daca merita oferite. Multumesc!

1 răspuns:
| RandyMarsh a răspuns:

Buna, sunt carti frumoase amandoua, Toata fericirea din lume te incurajeaza sa fii mai puternic si increzator, sa descoperi noi placeri ale vietii si sa petreci timpul cu bucurie si insufletire. Este o carticica minunata.
Citeste-o si reciteste-o. Bucura-te de ea!