| AdrianaB1 a întrebat:

Ajutati-ma va rog.
Am de confectionat la biologie o celula (animala sau vegetala) dar habar n-am din ce as putea sa o confectionez.
Ce ati face in locul meu? PROPUNERI?

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

O celula? Pai este microscopica... Te duci la magazin cumperi o bucata de carne si un microscop.
Bam ai mai mult de o celula, ai milioane.
Daca vrei sa faci ceva gen obiect... Ai si cu niste cutii de carton, o bila de ping pong si prin interios niste mazga de joaca pentru gradinari ( aia de gradinita).

| adryang78 a răspuns:

Uite aici un link, găsești mai multe idei:
https://www.google.ro/......ps?/search

| Boblobobonti a răspuns:

Din polistiren, plastilina și acuarele? Spor la treabă. Ar trebui sa te relaxeze munca aceasta?