| GabiLipan a întrebat:

Am citit acum ceva timp o carte si nu imi mai amintesc nici titlul, nici autorul, nici numele vreunui personaj happy Tot ce imi aduc aminte este ca era vorba despre patru tipi si o tipa care planuiau sa jefuiasca o masina blindata cu care se transportau bani... Aveti idee ce carte ar putea fi? big grin

2 răspunsuri:
| soupflood123 a răspuns:

Ce mai contează, atâta timp cât ţi-a plăcut? O să-ţi aduci aminte dacă începi să înşiri toate cuvintele care îţi vin în minte în legătură cu acel titlu.

| justitiarul a răspuns:

O multime de carti pot avea subiectul descris de tine.Suntem in ceata deja!