| perfectsmile93 a întrebat:

Am o intrebare, cu ceva timp in urma am vazut un film pe pro tv nu imi amintesc numele actorilor ci doar vag actiunea. era vorba despre un irakian care venise in America sa fie frizer si se indragosteste de o tipa pentru care lucreaza intr-un salon, e comedie si din cate imi aduc aminte la un moment dat satisface babutele ce vin acolo la salon. daca aveti vreo idee despre cum se numeste ( actorul principal seamana putin pe Borat). mersi mult

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

The Dictator
http://www.youtube.com/watch?v=CgbhyjuhbX8

4 răspunsuri:
| AlinFifty a răspuns:

Nu mai tin minte, am cautat.
Tot ce imi amintesc e ca incepea cu litera Z...
a gata mi-am amintit Zohan rolling on the floor))))

| perfectsmile93 explică (pentru AlinFifty):

Multumesc, a fost extra-comic laughing

| soldar14 a răspuns:

Este ceva cu Zohan scrie pe google Zohan si cauta la filme si vezi daca este bun.