| zafrina a întrebat:

Am de facut o tema in cadrul concursului "duelul cartilor". Ati putea sa-mi datiniste idei va rog frumos? trebuie sa prezint cartea Dracula de bram stoker astfel inkat ceilalti care asculta sa fie atrasi de ceea ce zic eu si sa-i conving sa o citeasca. poate imi puteti da niste idei de formulare sau ceva. va rog spuneti-mi parearea voastra. de preferat pana luni big grin (marti trebuie sa o predau)

Răspuns Câştigător
| never2say4never a răspuns:

Ideea sangeroasa a lui Bram Stoker, un englez ce spune o fantezie saauuuuu un adevar?!?( iti accentuezi un pic vocea pe ultima parte ca sa fie un pic mai spooky). Intr-o lume din alt timp, din vorbele unui englez reiese ca traia un conte diabolic...

Poti sa incepi asa, o sa-i amuze pe spectatori si o sa-i atraga. Sper ca te-am ajutat