| marina1253 a întrebat:

Am de facut un proiect la fizica despre instrumente optice si proful a zis ca trebuie sa avem si imagini. Ce program ar trebui sa folosesc ca sa inserez si imagini si apoi sa printez documentul?

2 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Este destul sa dai Copy apoi Paste la imagini de pe net. Si baiatul meu a facut acest proiect si in Word si in ppt (Pawerpoint) si a folosit aceeasi metoda de a copia imagini cu lupa, telescopul, binoclu, microscopul, aparatul foto, etc.

| DinGri77 a răspuns:

Micrsoft word sau powerpoint.