| Dada55 a întrebat:

Am doua întrebări:
1. Daca sunt la camin la Ase si am semnat deja contractul de cazare il pot rezilia în timpul anului daca nu imi plac condițiile?

2. Daca eu sunt la facultate anul 1 la zi pot sa trec la fara frecventa?

3 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

1. Da poti rezilia contractul, iar daca ai platit pe toata luna iti vor returna o dupa depinzand de cate zile mai aveai de stat acolo.
2. Nu recomand frecventa redusa. Materia nu se aprofundeaza la fel si nivelul e mult sub

| Raducons a răspuns:

Stai linistit poti sa anulezi cand vrei contractulLa punctul doi iti recomand sa ramai la zi, in caz ca nu poti, trebuie sa intrebi la secretariat daca este pogram cu frecventa redusa si iti dau detalii ei

| cosmin1324 a răspuns:

De ce ai mai dat la facultate daca nu vrei sa faci cu frecventa?