| qwerrtyui a întrebat:

Am fost lasat cu media neincheiata la engleza desi am fost prezent la toate orele. Este permis sa nu- mi incheie media in aceste conditii? Am decat nota din teza si in rest nu mai am nici o nota.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Normal ca nu, dar, profesorii s-au cam obisnuit sa faca ce vor. Daca a prins ura pe tine, nu prea ai ce sa faci. O scoate el la capat in asa fel incat sa iasa el bine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai DECAT nota?
Poate ai DOAR nota din teza, si daca nu ai note cu ce ai vrea sa iti incheie media? Nu e cam tarziu sa te preocupe povestea asta? Trebuie sa pui intrebarile in timpul scolii, sa vb cu profesorul, cu dirigintele

| RainmakerX a răspuns:

Da este normal daca nu ai note in oral.
Ce sa faci doar cu nota din teza?
Acum daca ai fost la toate orele atunci de ce nu ai note? Asta nu e normal! Vorbeste cu profesorul, daca este adevarat ce spui, ca ai fost la toate orele atunci e numai vina lui, nu a ta!
Poti sa faci chiar si plangere! Incearca sa vorbesti omeneste cu acel profesor, o sa inteleaga ca ai fost mereu prezent si meriti sa fii trecut!
In rest nu ai ce sa faci daca nu ai note.
Este vina lui deci vorbeste cu el sa rezolve! Daca nu atunci faci plangere la director! Nu este normal asa ceva...

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Nu este normal.Sigur I-ai greşit cu ceva încât a prins ciudă pe tine. Situaţia asta trebuia discutată din timpul anului şcolar