| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit pe internet la unele materii 100 de modele de subiecte ce s-ar putea da la bacalaureatul din 2008( am gasit la informatica) si vreau sa va rog sa mi spuneti daca au aparut si pentru bacul de anul asta(2011) tot 100 de variante( stiu ca o sa fie tot variantele alea vechi dar putin modificate);
stie cienva unde pot gasi variante /modele subect bacalaureat inforamtica/romana/mate etc?( un link va rog) daca stiti si din ani mai vechi(din 2007 incoace);
Multumesc, dau funda la cine ma ajuta!
( si daca se poate nu raspunsuri "geniale" de genu www.edu.ro ).

2 răspunsuri:
| Hazard_7428 a răspuns:

Nui asa ca vrei sa ti le trimitem prin mail?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca de obicei is unii care raspund numa ca sa raspundă. am zis ca nu doresc raspunsuri de genu pentru ca site-urile obisnuite le-am scormonit si eu si ma gandeam ca stie cineva site-uri mai puti cunoscute. da asta e is unii care n-au ce face si se baga in seama ca prostii