| gabygaby a întrebat:

Am intrat la un liceu economic care este dupa masa, in prima zi merg dupa masa sau de dimineata?

Răspuns Câştigător
| Alexandra2095 a răspuns:

Dimineata, desigur.Atunci se va face festivitatea si trebuie sa mergi sa-ti iei manualele(in cazul in care nu ti le-a dat din vacanta) si orarulwinkingSucces in noua an scolarwinking

5 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Luni vei merge dimineata.la deschidere.tongue de marti nu stiu.ai sa vezi luni ce zic aiahee hee

| Georgix a răspuns:

Dimineata. happy

La ce liceu esti?

| Ema_4103 a răspuns:

In prima zi se merge intotdeauna dimineata In 11 ani de scoala(urmeaza si al 12 lea) am fost numai dimineata.Eu ma duc la 10.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De dimineata, toti merg de dimineata

| ConstiintaTa a răspuns:

Pai eu in fiecare an ma duceam dimineata... dar ma trimitea diriga acasa pana la 12 de fapt ne trimitea cls 5-8