| anamariagabi a întrebat:

Am intrat la un liceu si sunt a 38 dupa medie mentionez ca sunt 150 de locuri in liceu la acel profil mai exact 5 clase a cate 30 de elevi. in ce clasa as putea intra. daca aveti vreo idee laughing

Răspuns Câştigător
| Eee_7625 a răspuns:

In a2a. Acum depinde si la ce profil esti, ca daca esti la filologie te pune sa alegi la ce clasa vrei.depinde si de clasahappy in sensul ca la una e foli pura,la una limbi straine, alta intensiv engleza, de obicei. depinde:* du-te la liceu si nu mai sta pe ganduri ca iti ia altii locul.

4 răspunsuri:
| Izza_4461 a răspuns:

Eu am fost a 53 pe lista. Clase cu 25 elevi si...am picat in prima clasa...deci poti sa intri in orice clasawinking

| fuckThisLife a răspuns:

Pai daca ai notat pe foaie dupa primul profil.la clasa a doua cu siguranta

| ĎĮĐĬ a răspuns:

In calasa a 2-a, dar am auzit ca daca mai renunta cei 8 copii din clasa, poti intra in prima clasa. Asculta sfatl meu: decat sa fii ultima dai prima clasa, mai bine esti printre primii in a 2-a clasa. Oricum tu decizi. Succes!

| ratzuscab a răspuns:

Poi este logicca in clasa a douahappy