| adrian1234567890 a întrebat:

Am nevoie la admitere la academie de gramatica limbi engleza si as vrea un manual sau o culegere cu teorie si aplicatii. Stie careva un astfel de manual sau un alt mod mai eficient de a invata

2 răspunsuri:
| Akira88 a răspuns:

Daca nu iti permiti sa iti cumperi/comanzi carti care sa te ajute cu gramatica gasesti la biblioteci de imprumutat. daca esti norocos si cauti indelung poate faci rost de la oameni care nu mai au nevoie de ele si vor sa ajute. succes!

| adrian1234567890 explică:

Nu este problema de bani dar nu stiu ce manual ar trebui sa imi cumpar daca stiu cineva un stie unde as putea gasi...