| mroadr a întrebat:

Am ramas corigent la mate in clasa a 12 a. Pe 7 iulie dau corigenta. Ce ar fi trebui sa invat mai pe scurt daca am fost paralel cu mareria tot anul?

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Poezia Lacul de Ion Creangă.winking

| Cipi1212 a răspuns:

Toată materia de clasa a 12 a.

| Anonimul151 a răspuns:

În mod normal ar fi trebuit să ți se zică de profesor... Nu ți s-a zis absolut nimic?

| mroadr explică (pentru Anonimul151):

Am intrebat o pe diriginta si mi-a zis ca nu stie dar o sa ma anunte. M a anuntat de abia ieri in legatura cu data si nimic altceva

| angel6lust a răspuns:

Uită-te la materia de mate de tehnologic pe eduboom. Baiul e că trebuie să plătești ceva la cont, dar nu foarte mult, da` în ziua de azi toate-s scumpe, pana mea.

Succes!

| REMiXPaLTaLK a răspuns:

Esti tare frate, ha ha, da-o dracu' de mate, daaa ia zi, la fizica esti bun?, daca ai note mari la fizica e ca si cum ai luat corijenta - ati vand un pont, vezi cum dai de profesorul de fizica si vorbeste cu el in privat si roaga-l sa puna o vorba buna pentru tine la proful de mate si esti scapat de corijenta - oricum o sa vezi ca profu' de mate o sa te ajute la corijenta fiindca nu au interesul sa aiba corijenti si repetenti fiindca e nasol pentru ei.

| mroadr explică:

Sunt pe tehnologic