| Monidanuta1999110 a întrebat:

Am si eu o intrebare cu ce medie de admitere s-a intrat la liceul Dinu Lipatti din Bucuresti anul 2013?

Răspuns Câştigător
| Sqk00 a răspuns:

Nu stiu sigur daca se intra cu medie, pentru ca eu m-am uitat pe brosura cu licee de anul trecut, si Dinu Lipatti nu era incadrat la medii. Se da un examen prin mai, sa vada cum canti, daca ai talent, sa reciti o poezie, si te vor anunta daca intri, iar dupa examenele de mate si romana nici nu mai conteaza. Pupici!