| KindKid17 a întrebat:

Am uitat absolut tot la mate. Ce ma fac maine la simulare? is la mate info, clasa 11a.

9 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Rugaciune si concentrare laughing

| AC4S4 a răspuns:

Incearca sa nu inveti formulele, ci sa le deduci. Si eu tot invatam formule pe de rost, iar apoi am inceput sa le incurc intre ele, asa ca mai bine am invatat cum sa mi le deduc.

| Elena9328 a răspuns:

N-ai cum uita ce ai învățat
Doar că nu te-ai pregătit suficient

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum e posibil?!

| Victoria18 a răspuns:

Eu zic sa nu te duci daca chiar atat de nepregatit te simti, ca nu e obligatoriu.

| denisTiky a răspuns:

Nu ai cuum sa uitiii,!

| EusebiuPWN a răspuns:

E o simulare, nu prea conteaza.

| D3I3 a răspuns:

Mananca o ciocolata, respira adanc si incearca sa rezolvi cateva probleme unde intampini probleme. De dimineata, mai poti servi cateva patratele de ciocolata amaruie.

| babytommogirl a răspuns:

Încearcă să nu te stresezi, fiindcă astfel vei uita. Mai repetă încă o dată noțiunile pe care nu le stăpânești.