| karma123 a întrebat:

Am un deodorant Nivea spray black&white, dar lasă pete galbene pe tricoul alb, iar pete albe pe cele negre, ce deodorant îmi recomandați pentru a evita petele?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nivea black&white ...deci ei fac reclama mincinoasa, cum era de asteptat happy
nu stiu ce deodorant sa iti recomand care sa nu pateze asa cum cauti, poate cele de la old spice?

| alina2k18 a răspuns:

Dove spray.
Vezi pe unde il gasesti la pret bun, eu luat cu 12.5 lei din farmacia tei.
Nu lasa urme deloc nici pe negru nici alb, bineinteles aplicat de la 20cm si agitat f bine.

| SuNaM a răspuns:

Daca îți dai de la un centimetru normal că se fac pete