| KimY a întrebat:

Am un telefon Samsung Corby! Se poate pune parola la fisiere? Cum? Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Ralucutsa a răspuns:

Da
Dai la Setari, apoi Securitate, apoi Blocare Confidential.
Prima data iti cere sa iti faci o parola, apoi bifezi toate fisierele pe care le vrei Private
Pup
Funda?

2 răspunsuri:
| asdffghjjkl a răspuns:

Dai la "Setari" dupa aceea la "Securitate", "Blocare confidentiale" si selectezi fisierele care vrei sa le blochezi, iar apoi iti alegi o parola si dai "salvare" happy

| Sadamizu a răspuns:

Simplu te duci la setari, securitate si acolo dai in jos pana la blocare confidentialitate si acolo selectezi ce fisiere vrei sa blochezi si cand salvezi pui parola...etc