| anonima10 a întrebat:

Am si eu un telefon Samsung E250.Cum pot pune parola la fisiere?big grin

Răspuns Câştigător
| Slavic a răspuns:

Eu am un Samsung SGH-E250 si am reusit sa-l parolez, pot sa blochez cartela sim, sa pun cod la telefon, sa pun parola la mesaje, fisiere, setari, meniu etc happy Trebuie sa umblii la Setari-Securitate-Schimbare parola(in caz daca ai un telefon Samsung)! Ai grija sa alegi o parola pe care poti sa o memorezi usor si care sa fie confindentiala! Din moment ce ai uitat-o, putine sanse mai ai (cred) sa o recapeti, deci pune o parola cat mai accesibila!happy Parola la telefonul meu de exemplu e din cifre de la 0 la 9, deci poti sa pui un cuvant de ex:COLA - 2652! Succes!

Sper ca ti-am fost de vreun folos cu raspunsul meu!

O seara faina sa ai! happy

9 răspunsuri:
| 11vladutz90 a răspuns:

La Samsung E250 se intra in Setari apoi in Securitate si in Confidentialitate. La mine parola initala a fost 0000.

| Ana a răspuns:

Si eu am tot Samsung E250, nu cred ca poti ca si eu am incercat dar nu merge.

| anonima10 explică:

Am incerat unde mi-ai spus si cand dau la schimbati parola si pun de ex 1111 spune parola gresita ce sa fac?

| anonima10 explică:

Am intrat la condifential si ma intreaba la ce vreau sa pun parola si cand selectez mesaje de exemplu...ma intreaba parola.Si orice combinatie de 4 cifre scriu e gresita. Ce sa fac?

| LoVePiNk1998 a răspuns:

Mie mi-a mers cea cu 00000000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am un telefon Samsung e250 si cand vreau sa schimb parola imi apare "parola gresita". ce trebuie sa fac.straight face. va rog ajutati-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa afu parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.eu am un raspuns.la intrebarea cea de taina! Dupa ce am cautat 3 zile non-stop acea parola.am gasit-o...pentru Samsung SGH-E250 parola de deblocare.este 00000000.cu aceasta parola. puteti reseta telefonul. puteti parola teleonu.si toate minunile.winking! sper sa va ajute acest mesaj! bafta!

| Bebyta09 a răspuns:

Eu am telefon Samsung c3300k si nu merge parola 00000000! puteti sa imi spuneti parola? dau fundita! pwpici!