| doroi a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy s plus i90001 si am parolat ecranul cu modelul din telefon si ml-au blocat copii si nu mai reusesc sa-l deblochez poate cineva sa ma ajute/?

2 răspunsuri:
| DjZen a răspuns:

Pai lasa-l 5 10 minute si incearca dupa aceea daca nu merge iti recomand sa te duci cu el la un service specializat.

| francis10 a răspuns:

Daca ai cablu de date si un computer, ar trebui sa pui cablu de date de la telefon mobil la computer. Cauti in computer sau (peste tot) pana gasesti un telefon mobil, da-i click pe "Optiuni telefon" si trebuie sa stergii codul! O sa se deblocheze! Si eu am patit tot la fel big grin