| anonim_4396 a întrebat:

Aproape zilnic cand ajung acasa de la cursuri și stau in repaus ma ia ameteala si ma doare capul. Am luat pastile sa imi treaca, dar asa ceva nu e normal, care ar fi cauza?

6 răspunsuri:
| madamme a răspuns:

Ce pastile ai luat? cred ca ai anemie.

| Vioreanu_Mihai_1998 a răspuns:

Pai esti epuizat/a odihnestete si daca fumezi nu mai fuma, s-au vi de la cursuri si direct cu ochi la calculator asta e singura solutie odihnestete nu te mai stresa.

| SkyPilot a răspuns:

Incearca sa-ti iei si tensinea. Poate ai o problema de circuulatie.

| umbra09 a răspuns:

Poate esti doar deshidratata incearca se bei mai multa apa si sa mananci mai sanatos big grin

| Cornel_Videa_1967 a răspuns:

Salut sau Buna. Poate esti prea stresata daca nu fa-ti IRM la cap se spune in Franta,(Tomograf), colegul meu era la facultate si decite ori ma intalneam cu el i-mi spunea:Ma doare capul am vartej, si i-a gasit o mica tumoare pe creier.Scuze consulta un dr urgent.Succes

| RobertMoon a răspuns:

Am luat pastile pentru migrene, daca stau acasa nu se întampla nimic, iar cand vin de acolo e ceva ciudat poate fi de la zgomot?