| ριтιкaa1998 a întrebat:

De vreo 2 zile nu am chef de nimic,ma doare capul, si am si stari de ameteala cateodata. Din ce cauza este?

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Stres, nervi, odihna prea putina, ia-ti o perioada de cateva zile in care sa te relaxezi sa iti reincarci bateriile, daca iesi in natura prin padure undeva de exemplu te va ajuta, cate o plimbare scurta de una singura, aerul curat si tot acel verde din natura te va relaxa, elibereaza-te de ganduri pentru cateva clipe.

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Ia vitamine si minerale.
Chiar daca nu ai chef de nimic, o plimbare pe zi macar pana intr-un parc, ridica starea de spirit. De te lasi doborata de stari, ele te vor controla definitiv.

| Sticket a răspuns:

Bea multa apa si mai iesi pe afara.

| Claudes a răspuns:

Poate fi din cauza caldurii, poate ai facut insolatie. Mergi la un MEDIC.