| mimiix a întrebat:

Ma doare ingrozitor capul,imi puteti recomanda niste pastile? sau altceva, dar numai sa imi treaca sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Si un ceai de tei te poate ajuta.
Si poti lua Algocalmin, Paracetamol, chiar si calciu daca ai poti lua.
Te pup!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia paracetamol, eu de fiecare data cand ma doare capul iau paracetamol si-mi trece.

| mimiix explică (pentru anonim_4396):

Am incercat, dar degeaba

| MariusGomoi a răspuns:

Incearca Ketonal, e foarte bun

| SecretSmile a răspuns:

Daca iei Nurofen sau alte pastile de cap si nu iti trece durerea recomandat ar fi sa mergi la medicc.

| GreenEyes01 a răspuns:

Buna pastila cea mai buna este antinevralgic sau nurofenhappy Fundahappy?