| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti o slujba care se plateste bine in romania.

Răspuns Câştigător
| sebastian112 a răspuns:

Nici una am un sfat pentru tine pleaca in strainatate!

6 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Una care se plăteşte bine este aceea în care nu se munceşte.
Dar pentru că ai adus vorba de "slujbă", cel mai bine se plăteşte aceea în care se plătesc "toate slujbele", adică aceea de preot ortodox.

| tabittha a răspuns:

Parlamentar, presedinte sau cei care se ocupa cu autostrazile din Romania. Dar e batalie mare sa stii. P. S. Daca nu reusesti, poti in cele din urma sa te faci si fobalist.happy

| Ramona1 a răspuns:

Cred ca: it

| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Doctor.Se castiga cel mai bine!

| Golanasul a răspuns:

Pentru a gasi o slujba buna nu este neaprat de bani. gandeste-te la o slujba pe termen lung. slujbele care vor avea nevoie de oameni tot timpul sunt in medicina in armata si chiar si in politie pentru ca aceste 3 slujbe vor exista mereu

| DumitrescuStefan a răspuns:

Protectia muncii! Se platste foarte bine daca muncesti cinstit.