| bb680 a întrebat:

As vrea sa stiu tot ce este legat de profilul stiinte sociale pentru liceu,cum ar fi materii, bac etc.

Răspuns Câştigător
| Cosmin483 a răspuns:

Se bazează super mult pe istorie, geografie și română. La bag e româna și istoria obligatorie iar la geografie, logica și argumentare și economie (nu sunt sigur) sunt la alegere. Eu vreau sa ma transfer pe sociale din semestrul II. Nu-i fac față matematicii. Eu ma transfer de la un profil tehnologic și trebuie sa dau diferențele la muzică, desen și latină. Am uitat să-ți mai spun ceva. Faci latin, muzica și desenul.

1 răspuns:
| TheMaker a răspuns:

Una e să vrei, alta e să poți.