| MisterKat a întrebat:

Ati ramas vreodata corigenti la ceva in scoala, liceu, facultate etc?
Eu am ramas corigent la matematica in clasa a 3-a in primul semestru laughing da. la mate in primul semestru...laughing Cand i-am spus la o colega a inceput sa rada si sa nu creadahee hee Deasemenea era sa raman corigent la latina si mate in clasa a 9-a, si in a 10-a sa raman corigent pe vara la mate. dar am trecut happy uff...
PS. Spuneti si voi "povestea" voastra

45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cat a fost?
la mate in vara? in septembrie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tot vorbiti acolo? Eu am ramas corigenta la matematica in clasa aVIII-a si dau coringenta inainte cu 2 saptamani de a incepe scoala sigh nu pot intra la liceul dorit crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ramas la romana pe ambele semestre pentru ca are boala pe mine. dau pe 2 corigenta si imi este fricaa x_X fac meditati cu profesoara si am imvatat dar tot imi este frica si mai dau cu un coleg si a zis ca pe el nu al trece dar nu a zis de mine ca ma trece si totusi mi'e frica =)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ramas corigenta la mate rom si nu stiu cumse da corigenta ddlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.am ramas corigenta la matematica pe cls a 9-a si in cateva zile trebuie sa merg sa o dau :-s nu am facut absolut nimic! i'm scared :-s laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.am ramas corigenta la matematica pe cls a 9-a si in cateva zile trebuie sa merg sa o dau :-s nu am facut absolut nimic! i'm scared :-s laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pffffff...si eu am ramas anul acesta corigenta la mate! e groaznic, sunt in clasa a9-a si asa ceva nu am patit pana acum. urasc matematicacryingsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematica asta ne omoara...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ramas corigent la fizica semestrul asta si nu stiu ce sa ma fac. mai ales ca profu are ceva cu mine.

| Humphrey a răspuns:

Am ramas la mate in clasa 5 happy... Dar m-am dus in toamna la inceput vreo 4 zile la profa... am invatat, si-am trecut! big grin

| Nebunu_Alexutzu_1998 a răspuns:

Eu media pana la examene am avut-o 9.80, iar la examene am luat 9.90 la romana si 10.00 la mate.momentan debia am aflat notele, si ma gandesc sa dau la buzesti pe mate-info.

| AndreiutZz a răspuns:

Pai chiar acum la sfarsit de cls a8a pot sa raman la mate crying maine imi aduce teza si nu stiu daca iau mai mult de 5 sad si mai am note in oral 4 4 3 sad
chestia tare e ca nu am medie mai mica de 8 la nici o materie laughing si raman poate corigent la mate laughing)
cat despre tine... bravo mahlaughing reusita performanta... dar punete pe invatat ca vine bacu si acolo e belea daca nul iei sad

| alexshukaru2010 a răspuns:

Ce fraier esti

| Ιορντάκε_Βαλεντίν_1999 a răspuns:

Eu locuiesc in gracia si din pacate am ramas corigent la 4 materii sad