| rucareanul a întrebat:

Aveti idee in Bucuresti exista vreo scoala pentru copii sau adolescenti pentru a invata actorie sau teatru in regim amator incepator? multumesc!

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

„rucăreanul" a întrebat de școală.
În mod normal, aceste cursuri se pot face în cadrul unei școli populare de artă.

| daninicol a răspuns:

Da este la teatrul din Piata Romana acolo am facut si eu cursuri de actorie timp de 2 luni.Ma duceam odata pe saptamana de regula dimineata dar erau mai multe grupe. Sper ca ti-a fost de folos raspunsul.O seara placuta!