| Callliope a întrebat:

Aveti vreo idee daca ma pot muta dintr-o clasa in alta? (in acelasi liceu)

Răspuns Câştigător
| InspectorulTPU a răspuns:

Bineinteles doar nu esti un scoala care esti pus doar unde vrea patronu acelui liceu. Vorbeste cu directoru sau directoarea si se rezolva.Dar trebuie sa vi cu parinti ca sa ai acordu lor. Funda?

4 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

Daca n-ai facut pana acum (si n-ai rude in scoala) poti abia dupa primul semestru. Daca dai o spaguta se poate orice, si de la o clasa la alta, si de la un profil la altul (si dai diferente). Eu am avut pe unu care a plecat corijent de la mate-info si s-a dus la filologie si n-a dat nici o diferenta nimic, nici macar corijenta, dar na, lucra ma-sa pe la secretariat happy.

| ICanSeeAll a răspuns:

Depinde si de profil, de ex nu poti sa te muti de la filo la mate-info. Si de asemenea depinde daca mai sunt locuri la profilul respectiv.

| DaNaDoT a răspuns:

Evident...la o clasa paralelabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate. Trebuie sa-i spui dirigintei.