| bianca a întrebat:

Biologie - Manual pentru clasa a XI-a

Autori
Dan Cristescu
Carmen Salavastru
Bogdan Voiculescu
Cezar Th. Niculescu
Radu Carmaciu
Editura Corint, (avizat prin ordinul MEdC nr. 4742/2006)
vreau doar sa ma uit cum e.am gasit-o pe net pdf dar nu pot sa o iau.
ma puteti ajuta cu cateva siteuri va rog mult?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.filmeeonline.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cat de util iti mai este acest raspuns in momentele acestea, dar cel mai simplu ar fi sa incerci sa cumperi cartea la mana a doua de la cineva sau de pe net ( http://www.price.ro/......3203.htm). Din cate stiu nu exista format pe net care poate fi descarcat. Exista si prima editie, mai veche, daca nu ma insel din 2003. Oricum, manualul e foarte bun.Mult succes! :)

| danutzu87 a răspuns:

Poti sa pui daca te rog linkul pe site si poate reusesc sa o dau jos.ms

| danutzu87 a răspuns:

Poti sa pui pe site linkul cu cartea ca poate reusesc sa o iau de pe net...ms