| dariarosu24 a întrebat:

A folosit cineva metoda învățării unei limbi străine cu ajutorul programului Ling Fluent? Dacă da, acestă metodă este sau nu eficientă?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Eu am folosit doar cursuri (GoeteInstitut), cărți (SchrittePlus, cele 6 volume) și YouTube. (DeutscheWelle, fiind vorba de germana, și 5 canale de YouTube, dintre care 1 romanesc (am mai descoperit de curând unul romanesc, foarte bun) ).
Acestea sunt metodele eficiente.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai da raspunsuri din astea si o sa ramai fara cont, garantat!