| RAY a întrebat:

Credeti ca cei care cunosc mai multe limbi, de exemplu poligloti oare chiar vorbesc multe limbi fluent?

Vad si eu pe Youtube x vorbeste 5, 10, 15, 20 de limbi cica fluent

https://www.youtube.com/results?search_query=Vorbeste++l imbi+straine

2 răspunsuri:
| lilianaadelina a răspuns:

Nu prea cred.E aproape imposibil.Dar mai stii ce vaccin al inteligentei or fi facut la 3 luni?

| F3d0x a răspuns:

Frate,aia care fac video-urile acelea, sa nu te astepti ca stiu sa vorbeasca toate limbile straine fluent.Ei nu invata decat un cuvant sau o fraza in fiecare limba apoi se dau mari si tari...
Dupa parerea mea este o escrocherie.