| KorePandorica a întrebat:

A rămas să dau licența în sesiunea din toamnă. Tot în toamnă vreau să mă înscriu la master. Problema este că înscrierea se face până pe 14 și eu dau licența pe 13. Există vreo posibilitate să mă înscriu sau e o sesiune pierdută? Nici nu stiu când se dau rezultatele la licență. Vă rog să îmi răspundeți doar dacă știți din experiență sau de la cunoștințe. La secretariatul facultății la care vreau să dau mi-au răspuns sec că trebuie sa am licența luată. Examenul de admitere la master e pe 18 deci aș avea timp să depun la dosar și rezultatul ( adeverința de la facultate).

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La secretariatul facultății la care vreau să dau mi-au răspuns sec că trebuie sa am licența luată.
Asta este o dată. Sec.
Problema este că înscrierea se face până pe 14.
De ce? Ca să aibă timp să analizeze dosarele.
La această dată nu ai licența.
Sesiune de masterat pierdută.