| Anonimu739 a întrebat:

Buna,am 14 ani si port 46 la picior stiu Bigfoot, i mi este deatul de greu sa i mi gasesc incaltaturi si i mi e teama daca mi se va m ai mari m ai mare
Exista vre un tratament?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut un coleg de munca care avea 48 la picior. Ce gorilă de om era ( înalt) și râdeam cu un alt coleg când mergeam prin urmele lui, iarna, prin zăpadă. Ce om fain era și ce amintiri plăcute mi-ai trezit acum. Era din Italia omul, dor vorbea românește cursiv. Și el zicea ca nu găsește încălțăminte decât la comandă. Iar asta nu știu dacă se poate trata.

| Lukasssz a răspuns:

Nu exista tratament, va trebui sa dai comanda speciala pentru adidasi!

| TheStrategist a răspuns:

Nu există tratament, dar nu o să mai crești prea mult probabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încălțări bre, nu încălțături țărane.

| darrio2007 a răspuns:

Incaltaminte, nu incaltaturi. S-ar putea sa se va m ai mari m ai mare. Ca vei mai creste.
Of, Doamne!