| Hugef a întrebat:

Chiar sunt asa "mare"? Tot rad colegii de mine pentru ca sunt inalt si port un numar destul de mare la picior si am zis sa cer parerile voastre. Am aproape 1.90, 15 ani si port 45-46 la picior si chiar azi au inceput sa imi zica Bigfoot pentru ca port asa un numar mare. Chiar sunt asa de "mare"?

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Niciodata nu vei putea multumi pe toata lumea.Incearca sa capeti incredere in tine. In generala aveam un coleg de 1, 90 m care a transformat defectul - inaltimea - intr'o calitate (cand jucam baschet).

| SMaricel a răspuns:

Depinde si ce masa corporala ai, fa indicile de masa corporala

| Ana94 a răspuns:

Aşa eşti tu, lasă-i pe ei că nu merită să pui la suflet ce zic ei.Şi eu am un coleg de care râd unii şi-l numesc Bigfoot pentru că poartă un număr mare la pantof.Şi mai aveam pe unul cam tot cât tine de înalt de care se râdea pentru că era prea înalt.Dar nu le-a păsat niciunuia de ce zic alţii.Eu zic să nu-i bagi în seamă şi să-ţi vezi de activităţile tale că, dacă văd că-i ignori, se vor mai plictisi să se mai ia de tine.