| DeDeLoVe a întrebat:

Buna am de facut o poveste cu titlul Jurnalul de poveste dati mi niste idei va rog sau dati titlul si cateva idei va rog mult? Urgent

1 răspuns:
| Meli2000 a răspuns:

In aceasta carte poti aduga un copil de exemplu Mikey care sa isi scrie amintirile de zi ca in jurnalul unei pustoaice sau jurnalul unui pusti 1, 2, 3 sau lola 1, 2 sunt multe carti cu acest titlu asa ca poti alege ceva de genu : Amintire din luna de miere, Barcul de distractii neamuzant etc...Eu scriu carti si le public, deci asa ceva ar fi un lucru f amuzant-bun zic eu!