| mihaella100000 a întrebat:

.am de facut un desen cu tema "amintiri despre viitor" ma poate ajuta cineva cu cateva idei..ca eu nu am niciuna plsss. Funda:X

Răspuns Câştigător
| Pepe22 a răspuns:

Eu cred sa faci un desen cu masini sburatoare si zgarie nor dar sa fie zi sau noapte sa se vada si luminilile de la masini, de la blocuri si de la stele si luna sa nu o uiti.
cred ca va iesi bine.
sau cauta pe net.
mult noroc la desen.

1 răspuns:
| david009 a răspuns:

Pai eu ti-as sugera ceva masini zburatoare printre niste zgarie-nori. Si sa fie noapte si sa se vada luminile blocurilor si a masinilor. Spor la desenat.