| Not_7297 a întrebat:

Am de facut un referat, iar la un moment dat este un subpunct: Concluzii. Ce sa scriu aici? ( Referatul este intitulat,, Depresiunea Transilvaniei " )

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

. dupa ce ai scris ce era de scris in acel referat la concluzii scrii datele fundamentale prezentate in referat! si scrii ce concluzii ai tras tu din acest referat big grin

10 răspunsuri:
| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Bai @antiteme pe net_! _
vezi ca esti cam tare in gura:-@
du-te ma dracu'
la ce ai intrat p TPU?
daca nu stiai, aici se ajuta nu se critica!
asa ca mars'

http://ro.wikipedia.org/wiki/Depresiunea_colinar%C4%83_a_Transilvaniei

nu stiu daca e ce iti trebuie dar incearca:*

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Bai sti ceva.
pitipoanca e mata!
mioapa e mata!
si iesi dq d aici!
,, destepul" siteuluilaughing
du-te dq si invata o poezie, citeste o poveste, astea sunt pentru.tine.nu sta aici sa enervezi comunitatea.
apropo.comunitatea se numeste:
Toti Pentru Unu
nu se numeste:
Antitemepenet19191 contra Toti
x(

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Bai @Kzimir vezi ca ai prea multe fite!
uite ce sa spun,,, stiti"voi gramaticalaughing
hai scuteste-ma de lauda asta.
,, Lauda de sine nu miroase a bine!"
asa ca taceti dq din gura amn2x-(

| Agradável a răspuns:

Parerea ta, ce crezi tu... tongue asta scrii, scrii ce ai inteles tongue

| Not_7297 explică:

Antitemepenet19191
Am intrebat ce sa scriu la ''Concluzii'', nu ce sa scriu despre Depresiunea Transilvaniei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu stii ce sa scrii despre Transilvania fata/baiatule. Atat de greu se misca memoria ta incat nu esti in stare sa cauti ceva atat de simplu si stupid pe net cum ar fi despre depresiunea Transilvaniei?
Vai de viata ta! Auzi slabeste-ne cu intrebarile tale de copil rasfatat si rezolva-ti si singur/a problemele.
Asta chiar e cel usor lucru de cautat, ce sa zic frate pe facebook puteti sta dar un search pe Google nu puteti da. Putorilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Not asa si? Esti atat de greu/grea de cap incat sa nu stii sa iti spui propria opinie despre ce ai scris?
Ma rog... poate nu stii ce inseamna concluziihee hee ceea ce dupa mine e o rusine la varsta asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Điέภùţa auzi fata, hai du-te de aici nu ma mai urmari si mi te baga ca musca in c. u vacii pe aici.
Tu mi-ai citit username-ul sa vezi ce scrie? Sau esti atat de mioapa incat nu vezi nici ecranul din fata ta!
Hai nu te mai criza pe aici ca nu-ti merge cu mine pitipoanco!
Du-te tu si ajutati picii la teme, dar ce tot spun? Tu nici macar pe tine nu te poti ajuta la teme laughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@antitemepenet19191 degeaba incerci sa o ti la respect pe aia cu nume incarligat (Điέภùţa) ca fara o injuratura plasata nu pricepe happy lasa ca e plin de proaste ca ea pe net. fac praf gramatica si logica. faza e ca nu pricep de ce e ea atat de incredibil de proasta. o fi mai speciala. who knows
keep ur job young padawan happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Điέภùţa mai scremete din cand in cand sa scrii si tu fraze complete! Dar vezi sa nu se intercaleze cu realitatea asta, fiindca eu vorbesc intr-un fel metaforic aici (daca stii ce-i aia). Iti spun asta deoarece poate dupa aia te trezesti iar la faza de sugar, in caz ca nu-ti dai seama la timp unde bat!laughing