| Ukka96 a întrebat:

Buna am intrat la liceul teoretic lucian blaga. Cine ma poate ajuta si pe mine cu informatii: cum sunt profesorii? daca exista uniforma. etc. Orice informatie poate fi utila (dau fundita:X) MULTUMESC!

4 răspunsuri:
| Bogdan4688 a răspuns:

Pai profesori acolo sunt mai blanzi si nu mai stiu cred ca nu se poarta uniforma nu mai stiu.

| Restinpeach a răspuns:

Profesorii sunt blanzi happy

Răspuns utilizator avertizat
| horia2000 a răspuns:

Daca tu te referi la liceul Lucian Blaga de pe Aleco Russo, iti pot spune ca profesorii is destul de buni. Dar profesoare de geografie e destul de severa si da multe teme pentru acasa. Profesorul de educatie fizica domnul Vasile poate sa arunce in tine cu mingea daca faci ceva rau. Uniforma e de dorit sa o porti, dar nu numaidecit uniforma cu cravata la baieti s.a. important sa fie alb sus si negru jos. Cam asta. Bafta!