| Florennce a întrebat:

happy. Am nevoie de putin ajutor. Daca sunteti la profilul "Stiintele naturii " imi puteti spune cum decurg orele, ce este mai greu si daca merita? Si cat de mare trebuie sa fie media.Acum, in functie si de liceu. Dar in mare as vrea sa stiu deoarece vreau sa intru la Stiintele naturii (Mihai Viteazu - Bucuresti ) anul urmator. Multumesc!happykiss

1 răspuns:
| Anca95 a răspuns:

Eu sunt la stiinte ale naturii.E frumos.Depinde daca inveti nu e greu deloc chiar.Trebuie sa pui pasiune, oricum e mult mai greu ca la filologie sau sociale, insa ai mult mai multe oportunitati pe viitor.E dificil la fizica si info. Aste-a nu mi-au placut deloc :d, adica le invat ca trebuie nu din placerelaughing