| alisaaa a întrebat:

am nevoie urgenta de 2 poze la niste pagini din manualul de geografie pentru clasa a XI-a editura corint. Absolut nimeni din clasa nu are manualul respectiv, iar domnul profesor ne-a cerut sa ne conspectam lectia acasa. Cum am numai o nota la geografie, mai mult ca sigur ca maine ma va asculta din lectie.Raman datoare cui ma ajuta! Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| AHappyDay a răspuns:

Pai voi ce manuale aveti la scoala?
Daca aveti alta editura, sigur nu se supara daca faci de acolo, tot geografie e.