| Mcristiana97 a întrebat:

Am o întrebare legata de testarea orala din examenul de admitere la profilele bilingv engleza. Pot sa scriu răspunsurile la întrebări pe foaie iar apoi sa le citesc sau trebuie sa răspund direct?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e simplu. Te duci acolo, iei o ciorna, si intrebi, pot sa scriu pe foaie apoi sa citesc de acolo?
Simplu.
Si presendintele romaniei citeste de pe o foaie cand deschide gura,
Dar foaia lui e scrisa de altcineva, asta e diferenta.
Ma indoiesc sa zica nu.
Doar ca trebuie sa ii intrebi ca sa fii mai sigur.
Sa nu zica aia ca ai venit cu foaia scrisa de acasa.
Sau asta era ideea? vrei sa vii cu foaia de acasa? laughing))