| Josseph a întrebat:

Buna
Am o nelamurire. Perioada de depunere a dosarului pentru admiterea la liceu stiu ca este in intervalul 15 iulie- 25 iulie. Eu sunt plecat intr-o tabara pana pe data de 17 iulie(duminica). As putea duce doasrul in data de 18 iulie? Se poate intampla ceva negativ? Poate sa mearga unul din parinti pe data de 15 fara mine sa depuna dosarul? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ralukmik a răspuns:

Buna. nu este nicio o problema. si eu sunt plecata la mare si vin pe 19. si ma duc sa depun dosaru pe 20. nu are nimic deoarece esti deja inscris la liceu si nu poate sa-ti ia numeni locu.

2 răspunsuri:
| iuli a răspuns:

Dupa cum spuneai si tu, se poate depune pana in 25. Deci nu e nicio problema daca il depui pe 18(e a doua zi, pentru ca 16 si 17 nu sunt zile lucratoare).
Parintii pot sa depuna dosarul si fara tine.

| Cineva_5088 a răspuns:

Poti sa duci dosarul in orice zi din intervalul 15-25 iulie, nu se intampla nimic. Ar putea sa mearga si unul dintre parinti big grin