| AliceAliceAliceAlice28 a întrebat:

Am observat la punctaj ca am niste raspunsuri care sunt notate inteligente, folositoare si amuzante, dar nu vad la ce intrebari.cum as putea sa vad la ce intrebari mi s-au dat acele voturi?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti afla asta numai intrand, de la raspunsurile tale, la intrebarile respective, numai acolo poti vedea calificativele. Succes si numai bine!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Poţi vedea numai dacă iei toate răspunsurile tale la rând şi te uiţi să vezi dacă ai vreoun vot. Dar asta înseamnă mult timp, până intri pe fiecare întrebare, până vezi răspunsul. Acum cum vrei tu! Baftă!

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Păi singurul mod în care poți să aflii asta este să treci pe la fiecare răspuns pe care l-ai dat și să vezi cum a fost votat. Pa!

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Pe stanga, cu portocaliu cauta "Raspunsurile mele". Dai acolo si vei vedea toate raspunsurile tale, dedesubtul fiecarui raspuns si intrebarea. Pup.