| bebitzaaa a întrebat:

Buna am si eu nevoie de ajutor dati-mi si mie niste licee bune din Gaesti si Targoviste si cu ce medie se intra la fiecare si daca se poate sa imi spuneti si cum e acolo...multumesc frumoss! celor care ma ajuta dau funda!

2 răspunsuri:
| Anonime a răspuns:

Cel mai bun liceu din Gaesti este C. N. V. S.-Colegiul National Vladimir Streinuwinking

| Ana98 a răspuns:

Din Targoviste cel mai bun liceu mie mi se pare Ion Ghica-Economic si anul trecut s-a intrat cu 9, 14 cea mai mica... fundabatting eyelashes?